WROwerowy Serwis – rowerowa akcja dla Wrocławian!

Wrocławska Inicjatywa Rowerowa objęła patronatem akcję „WROwerowy Serwis” organizowaną przez centrum handlowe Wrocław Fashion Outlet. Inicjatywa ma zachęcić mieszkańców miasta do przesiadania się z samochodów na rowery i pomóc Wrocławianom w odpowiednim przygotowaniu jednośladów do sezonu. W jej ramach – do 28 marca będzie można m.in. dokonać bezpłatnego przeglądu roweru i go ozdobić. więcej

O PROJEKCIE

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że w tym roku kontynuujemy wrocławską edycję projektu „Rowerowa Szkoła”, który cieszył się Państwa zainteresowaniem w ubiegłych latach.

W ramach projektu możliwe będzie przeprowadzenie jeszcze w tym roku na terenie Państwa placówek bezpłatnych zajęć edukacyjnych z dziećmi i młodzieżą. więcej

O NAS

Operatorem Projektu jest stowarzyszenie Wrocławska Inicjatywa Rowerowa. Realizacją niektórych działań lokalnych zajmują się organizacje partnerskie zrzeszone w ogólnopolskiej sieci organizacji rowerowych "Miasta dla Rowerów"
Filmy edukacyjne: "Rowerem wśród samochodów" i "Samochodem wśród rowerów" uczą właściwych zachowań komunikacyjnych i promują zasady bezpiecznej jazdy rowerem, zachęcając jednocześnie do wyboru takiego środka transportu.

To jedne z wielu materiałów edukacyjnych. Dostępne są w dziale "dla nauczycieli"  ​

RELACJE Z DZIAŁAŃ W SZKOŁACH

Wyniki Rowerowy Maj

To była fajna akcja!

Piknik rowerowy

Klasa 6d z wychowawcą i rodzicami wybrali się rowerami na piknik rowerowy

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU

Klasy 4-6 przygotowały się do egzaminu praktycznego na kartę rowerową. Jazda przebiegła bardzo dobrze.

Niedługo egzamin.

Wycieczka do lasu Osobowickiego

Rodzinna wycieczka do lasu Osobowickiego

Egzamin praktyczny na kartę rowerową

W atrium naszej szkoły odbył się egzamin z techikim jazdy rowerem

WROCŁAWSKIE ŚWIĘTO ROWERZYSTY

05.06.2016 r. byliśmy na Wrocławskim Święcie Rowerzysty.

Było super rowerowo !!!