login:   haslo:   zarejestruj sie przypomnij dane
jak zarejestrować się jako członek druzyny rowerowej - uczeń
 
jak zarejestrować się jako lider rowerowy - nauczyciel
tytul: „Dekalog rowerzysty”.tytul: Bezpiecznie na RoWeRzE...tytul: Koło Miłośników Turystyki Rowerowejtytul: Zajęciach koła komunikacyjnego BRD w Jasionówcetytul: Karta rowerowatytul: Rowerowe lekcje wychowania fizycznegotytul: Rower jako zdrowy środek lokomocji – konkurstytul: DYSCYPLINY SPORTOWE NA ROWERZE

Karta rowerowa uczniów z SP Jasionówka

Karta rowerowa uczniów z klasy czwartej i klasy piątej SP Jasionówka

19 czerwca 2015r.

W dniu 03 czerwca 2015 r. w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Monte Cassino w Jasionówce przeprowadzono egzamin na kartę rowerową. Do egzaminu przystąpiło 22 uczniów z klasy czwartej oraz 3 uczniów z klasy piątej szkoły podstawowej. Egzamin teoretyczny zdało 25 uczniów, zaś 2 uczniów nie przystąpiło do egzaminu na kartę rowerową – brak zgody rodziców. Kandydaci na rowerzystów musieli zdać egzamin teoretyczny wykazując się wiedzą z zakresu zasad ruchu drogowego. Egzamin praktyczny z techniki jazdy rowerem polegał na prawidłowym pokonaniu toru, który zawierał m.in. skrzyżowanie z drogą podporządkowaną.

Nad prawidłowością egzaminu praktycznego czuwał funkcjonariusz Ruchu Drogowego z KPP w Mońkach asp. sztabowy Dariusz Pigiel. Po zakończonym egzaminie funkcjonariusz policji rozmawiał z nowymi rowerzystami uczulając ich na przestrzeganie przepisów, a także na prawidłowe wyposażenie rowerów oraz jazdę w kaskach ochronnych.  Na koniec wykonano pamiątkowe zdjęcie. Były tez gratulacje z okazji zdobycia pierwszego „prawa jazdy”.

[Jasionówka] Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Monte Casino - lista opublikowanych relacji:

  1. Rajd rowerowy (2015-06-26)
  2. Karta rowerowa uczniów z SP Jasionówka (2015-06-19)
  3. Zajęciach koła komunikacyjnego BRD w Jasionówce (2015-06-19)
Ranking na najlepszy artykuł: Aby wziąc udział w głosowaniu, należy zarejestrować się w seriwisie
zaglosuj:
zobacz
autor pracy: 805
Lech Jakubiuk
1
podlaskie
l.jakubiuk@wp.pl
SPJasionowka ---- Zv_nh+DH--- 1
link terra